٠٩١٧٣٦٢٠۵٣۵

بندركنگ، منطقه کوهین،​​​​​​​ كيلومتر ٣ جاده بندرعباس

تماس از طريق واتساپ

درباره ما

تاریخچه شركت

سخن اول: لزوم انتخاب بندرکنگ بعنوان مکان اصلی پروژه
 
از دیرباز در منطقه خلیج فارس، بندرکنگ در زمینه دریانوردی و لنجسازی دارای شهرت فراوانی بوده است. در این بندر لنجهای متنوعی بلحاظ ابعاد و تناژ با کاربریهای مختلف ساخته می شود، هنوز هم لنج سازی در بندرکنگ رونق خود را از دست نداده، بطوریکه حرفه اکثریت مردم این بندر در ارتباط با لنج سازی و لنج داری می باشد. بواسطه این پتانسیل بالقوه، بندرکنگ بعنوان مکان اصلی پروژه مدنظر قرار گرفت.
 
تاریخ شروع مطالعات اجرایی و اخذ مجوزهای مربوطه:
 
این شرکت در سال____ اقدام به استخدام مهندسین مجرب دریایی جهت شروع مطالعات اجرایی نظیر شناخت موقعیت سوق الجیشی شرکت، خاک شناسی، هیدروگرافی و شرایط زیست مخیطی نمود. بموازات مطالعات تحقیقاتی که مدت 4 سال بطول انجامید، اخذ مجوزهای رسمی از سازمانهای ذیربط وابسته و غیر وابسته به صنایع دریایی نیز در دستور کار قرار گرفت.
 
پس از اتمام مطالعات اجرایی، شرکت کوهین دریا در سال ____ اقدام به احداث 2 شاخه موج شکن نمود. سپس با انجام بتن ریزیهای متعدد و فشرده، ساخت اسکله پهلوگیر و محوطه بهمراه داک خشک و داک مخصوص حمل شناور با بالابر دریایی شروع گردید. پس از 6 سال کار مستمر و بی وقفه در راستای خودکفایی کشور در زمینه تعمیر و تولید انواع شناورهای آبی، این شرکت در تاریخ _____ به بهره برداری اولیه رسید و مفتخریم که بعنوان یکی از پروژه های ملی در سطح کشور انتخاب گردید.
 
لازم به ذکر است که تمامی فعالیتهای اجرایی در این مجموعه اعم از ساخت و ساز، لایروبی و غیره با پیمانکاری و همت خود، و با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات شرکت کوهین دریا به انجام رسیده است.
خوشبختانه در راستای توسعه شرکت تا به امروز موفق به ارتقای کیفی خدمات و سرویس دهی به شناورهای متعدد با تناژ بالاتر شده ایم و با احداث شرکت آب شیرین کن بمنظور رفع نیاز آب مصرفی شرکت در وهله اول، و ضمنا تامین آب شرب با استاندارهای بالا جهت مردم منطقه، گامی مؤثر در این مقوله برداشته ایم.